Chceme tisknout kvalitně

V zaměstnání je potřeba odevzdávat práci tak, aby na papíře bylo vše k přečtení a nikdo nemusel nic luštit a ani si domýšlet slova, která budou špatně vytištěna. Stejné je to doma. Když budeme mít nečitelně vytištěnou vstupenku třeba na námi zaplacený festival, můžeme si být jisti, že nás tam při pohledu na „umazaný“ papír, nepustí.
Od toho, aby k takovým trapným situacím vůbec nedocházelo, tu jsou https://www.primatisk.cz/Naplne-do-tiskaren-serie/HP/903/. Tyto náplně jsou velice důležité pro kvalitní tisk. Díky široké nabídce sortimentu budete mít možnosti výběru a to jak podle druhu a značky samotné tiskárny, tak i podle světových značek výrobců barev do tiskáren.

barevná tiskárna

Můžete si vybrat ze široké nabídky originálních náplní nebo i kompatibilní. Na každou z nich vám poskytneme dvouletou záruku. Nemusíte se tedy ničeho obávat, když nebudete nějakou dobu vůbec tisknout.
Nabízíme vám výběr barev od černé přes originální modrou, červenou nebo i žlutou.
Černá originální barva vám vystačí na tisk 300 stran, modrá, červená a žlutá dokonce na 315 stran.

Tyto náplně jsou vhodné pro tiskárny:
HP OfficeJet Pro 6860 Series
HP OfficeJet Pro 6868
HP OfficeJet Pro 6950
HP OfficeJet Pro 6960
HP OfficeJet Pro 6968
HP OfficeJet Pro 6970
HP OfficeJet Pro 6975
HP OfficeJet Pro 6978
HP 903
HP OfficeJet 6900

moderní tiskárna
 
Rádi vás obsloužíme v  kamenných obchodech, ale není problém, abyste si vybrali z pohodlí domova, objednali a už je to celé jen na vás, jakou službu pro doručení si zvolíte či si je osobně vyzvednete přímo na prodejně.  Ani s platbou si nemusíte dělat starosti. Dobírka, bankovní převod nebo online platba, to vše je k dispozici.
 
S námi rozhodně neuděláte chybu. Kvalita za rozumnou cenu udělá radost i náročnému člověku. Špatně natištěné vstupenky nebo nevýrazné fotografie jsou minulostí, pokud používáte naše náplně do tiskáren.