Existují i jiné cesty, které vedou ke stejnému cíli

.

Pokud jsme se rozhodli pro investici do vlastního bydlení, tak to zrovna nemusí být jednoduchá cesta. Záleží ovšem na tom, jakým směrem se vydáme, abychom dosáhli vytouženého cíle. A v podstatě se dá říci, že všechny kroky vedou naprosto stejným směrem a to do banky. Pracovníci banky jsou rádi za každého klienta a my zase jsme v podstatě rádi, že uspějeme v tak ověřeném institutu. Ale pozor tohle vypadá jednodušeji, než to ve skutečnosti je. Čeká nás především spoustu papírování, ověřování a přitom závěrečný verdikt může znít nepříznivě pro nás. Banky si totiž mohou samy určit podle bonity klienta, kdo bude pro ni výhodným žadatelem, kterému úvěr poskytnou. Samozřejmě budeme hodně ovlivněni i takovým posuzováním, které jsme nijak nezapříčinili a to například ze záznamu v rejstříku dlužníků.

předání

To nemusí znamenat ovšem konec

Někdy se zkrátka věci musí přehodnotit. V bankovnictví, jako takém se toho poslední dobou odehrálo příliš mnoho a je pravdou, že pro některé žadatele zde cesty přes banku zůstanou zavřené. Sice ne napořád, ale když bychom potřebovali úvěr co nejdříve, tak můžeme skutečně pochodit s neúspěchem. Ovšem banka není jediný institut, na který se můžeme obrátit. Pomoci nám v tomto případu může nebankovní hypotéka od České společnosti. Podmínky pro její získání jsou daleko jednodušší a také veškeré rozhodování a papírování je zkráceno na minimum, což je velká výhoda.

dům

.

Peníze se dají použít na cokoliv

Možná někoho může odradit název nebankovní, ale to se také hodně změnilo. Lichvářům, kteří se snažili získat co nejvíce z úrokových sazeb a měli další nesmyslné podmínky, je dávno veta. U nebankovní společnosti se prakticky dá hypotéční úvěr získat za pomalu stejných podmínek jako u banky, nízký úrok, rozložení do dlouhodobého splácení, možnost splatit hypotéku i dříve a podobně. Dále je vhodným řešení na nákup prakticky čehokoliv, nemusí to být zrovna pouze jen objekt na bydlení. Zakoupit se dá vybavení do bytu, auto, dovolená, refinancovat nevýhodné půjčky, ale i se vyplatit z různých dluhů nebo exekucí. Dává určitou možnost a finanční svobodu, což se vždycky vyplatí.

Existují i jiné cesty, které vedou ke stejnému cíli
4 (80%)7
.