Vykročte vstříc lepšímu zítřku s chytrým osvětlením philips hue

.

Máte rádi pořádek a řád a líbí se vám, když všechno funguje přesně tak, jak to chcete vy?
Nechcete se zabývat řešením každodenních banalit, protože máte nabitý pracovní rozvrh a potřebujete myslet na skutečně důležité věci?
Anebo máte nějaké zdravotní omezení, které vám komplikuje péči o vaši domácnost?

světlo

Existuje milión důvodů, proč velmi oceníte internet věcí a domov nabitý moderními chytrými technologiemi.
Ty byly stvořeny proto, aby vám výrazně usnadnily život, ať už žijete kdekoli a jakkoli. Někdo nemá čas řešit banality a jiný si chce svůj volný čas skutečně užít. Ať je to tak či onak, vždy jde o to, zbavit se tíživých každodenních starostí, které vám nic nepřinášejí a pouze vás okrádají o čas. A znáte to – tisíckrát malé nepatrné nic vás může umořit k smrti. Takže i když jde „pouze“ o to, že máte rozsvítit světla v kuchyni a v obývacím pokoji, i když jde „pouze“ o to, že máte sepsat, co chybí ve vaší lednici, abyste to mohli koupit, a i když jde „pouze“ o to, abyste nalili vodu do konvice a spustili její ohřev, tak i takové zdánlivě nepatrné činnosti zabírají ve vašem denním rozvrhu opravdu hodně místa.

inteligentní domácnsot

.

Přitom to celé může být úplně jinak. Jakmile se začala prodávat automatická vrata do garáže, všichni si je zamilovali. A stejně tak roste obliba chytrého osvětlení philips hue, se kterým hravě na dálku s pomocí chytrého telefonu spustíte jakékoli světlo v domě, od toho bodového, přes stolní, až po stropní osvětlení. A to je teprve pouhý začátek, neboť tyto moderní technologie mohou obsahovat veškeré vaše spotřebiče. Svůj dům tak budete mít skutečně pod kontrolou a jednoduchým nastavením časování a ovládáním na dálku můžete zařídit, co jen chcete, ať už jste kdekoli. Takže ať už zrovna potřebujete vyprat a vysušit prádlo anebo třeba otevřít dveře a rozsvítit kurýrovi, který vám donesl objednaný balíček, můžete to učinit jediným stiskem na displeji, aniž byste udělali krok z místa.

Vykročte vstříc lepšímu zítřku s chytrým osvětlením philips hue
4 (80%)1
.